לפרטים ומידע נוסף:
07-333-00-300
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכנית שבועית

אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם מלון ההחלמה הרפואי טופ בילינסון

אורח חיים בריא ותזונה נכונה

ההרצאה מועברת בידי דיאטנית קלינית, אשר תסביר לנוכחים מהי תזונה בריאה, כיצד כל אחד יכול לסגל לעצמו אורח חיים הכולל תזונה נכונה ומה הם הצעדים החשובים ביותר שיש לבצע. ההרצאה תכלול המלצות רבות והסברים מפורטים על מזונות מותרים ואסורים.

עורך דין - ליאור טומשין

מימוש הזכויות לסובלים מבעיות רפואיות - עו"ד ליאור טומשין

ההרצאה עוסקת במימוש הזכויות של אנשים הסובלים מבעיות רפואיות בנושאים הבאים:

נכות כללית, נכות מעבודה (תאונות עבודה רגילות ומחלות שיוכרו כתאונות עבודה- התקף לב, אירוע מוחי, מחלות סרטניות, מחלות ריאות, מחלות כלי דם, פגיעות אורתופדיות, סוכרת וכו'), הכרה בנכי צה"ל, זכאות לפטור ממס הכנסה, לשירותים מיוחדים, לניידות, לסיעוד, וכן מכלול הזכויות מחברות הביטוח בשל אובדן כושר עבודה, מחלות קשות ותאונות אישיות. ובנוסף לאלה- תביעות נזיקין בשל אירועי תאונה או רשלנות.

התמודדות עם מצבי לחץ ומתח

אדם השרוי בלחץ תמידי, סובל מחרדה או מתמודד עם ממתח רב נמצא בסיכון גבוה ללקות באירוע לב או להפוך לחולה לב. הרצאה זו, שתועבר על ידי עובדת סוציאלית מנוסה, תסייע לנוכחים להבין כיצד מתמודדים בצורה נכונה עם מצבי לחץ וכיצד מפחיתים מתחים ביעילות, במטרה לשמור על הלב.

שיקום הלב

תהליך שיקום הלב הוא מהתהליכים החשובים ביותר עבור מי שעבר אירוע לב או שנזקק לטיפול בלבו. הרצאה זו מועברת בידי פיזיולוגית מומחית אשר יסביר לפרטי פרטים מדוע תהליך השיקום חשוב ומשמעותי כל כך, וכיצד ישפיע על בריאותו של המחלים בעתיד.

פרופסור שטרסברג

התאמת טיפול תרופתי לאחר אירוע לב

אילו תרופות יש ליטול לאחר אירוע לב? האם מחלת לב משפיעה על הטיפול התרופתי ועל זהות התרופות שנהג אדם ליטול דרך קבע? הרצאה זו, שתועבר בידי קרדיולוג מומחה, תענה על תשובות אלו ועל עוד רבות אחרות הנוגעות לטיפול התרופתי לאחר אירוע לב.

צור איתנו קשר

כתובתינו

מוטה גור 4, פתח תקווה, קניון אבנת (הקניון הגדול) קומה 10

לפרטים: 0733-300-300

או כתבו אלינו עכשיו