לפרטים ומידע נוסף:
07-333-00-300
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

החלמה לאחר ניתוח לב

ישנם כמה וכמה סוגים של ניתוחי לב, אך המשותף לכולם הוא תקופת ההחלמה: בשל רגישותו של האיבר המשמש מרכז הפעילות של גופנו, כל החלמה מניתוח לב תהיה ארוכה יחסית ותדרוש חזרה אִטית ומבוקרת לשגרה מלאה.

אופי תקופת ההחלמה מניתוח הלב ודרך התקדמותה תלוי במשתנים רבים, אך לכל אורכה ניצבת מטרה אחת: להקנות למנותח הרגלים חדשים, לסייע לו לסגל אורח חיים בריא יותר וללמדו כיצד להתמודד נכון עם מצבי מתח ולחץ. בדרך זו הוא יוכל 'להילחם' ביעילות בגורמי הסיכון השונים ולהקטין משמעותית את הסיכויים ללקות באירוע לב נוסף.

 

במלון ההחלמה הרפואי טופ בילינסון מונהגת תכנית שיקום מפורטת ומקצועית, בהתאם לסטנדרט הגבוה הנהוג בבית החולים בילינסון – מהמרכזים הרפואיים הגדולים בישראל. כאן ממתינים לכם תנאי אירוח ברמה של בית מלון, יחס אישי וחם מצד הצוות המקצועי, תכנית הרצאות והדרכות עשירה וסביבה שתשרה עליכם שקט נפשי, לאורך כל ימי שהותכם במקום.

 

אחרי ניתוח לב?

זה הזמן להתחיל לפעול – למען עצמכם

 

ניתוח לב יכול לקרות מכמה סיבות, שכל כולן קשורות לאיבר אחד חשוב מאין כמותו: הלב שלכם. כל נזק, ולו הקטן ביותר, יכול לפגוע בכושר עבודתו של הלב ולהחליש אותו, מה שעלול להשפיע עליכם בריאותית לאורך שנים רבות.

כאמור, ישנם כמה סוגים של ניתוחי לב, וביניהם:

  • ניתוח החלפת מסתמים או תיקון מסתמים
  • ניתוח מעקפים
  • ניתוח להשתלת קוצב לב
  • ניתוח לטיפול באוטם שריר הלב (התקף לב)
  • ניתוח להתקנת סטנט (תומכן) באחד מעורקי הלב
  • צנתור טיפולי
  • ניתוח לטיפול במומים מולדים בלב.

 

בשנים האחרונות חלה התקדמות רבה בכל הקשור לדרך ביצוע הניתוחים. אמנם חלק מהניתוחים נעשים גם היום בגישה הפתוחה (ניתוח לב פתוח), אשר דורשת תקופת החלמה ארוכה מאוד, אך בעידן המודרני נערכים לא מעט ניתוחי לב בעזרת צנתר מיוחד (קתטר), מה שהופך את ההליך לקל יותר מבחינת המנותח.

כך או כך, כל ניתוח אשר נועד לטפל בלב הוא ניתוח שבסיומו יידרש המנותח למנוחה של כמה שבועות לפחות. המנוחה הזו היא שתאפשר ללב להבריא ולחזור לכושר הפעילות הרגיל שלו. זהו הליך שנקרא גם שיקום לב.

 

לתת ללב להשתקם בסביבה המתאימה לו ביותר

 

הצלחת הליך שיקום הלב תלויה, בין היתר, בבחירת הסביבה שבה המנותח יעבור את תקופת ההחלמה, בין אם מדובר בהחלמה אחרי ניתוח מעקפים, החלמה אחרי ניתוח מסתמים או החלמה לאחר ניתוח לב אחר. זו צריכה להיות סביבה שתמלא אחר כל צרכיו של המנותח, גם בדברים שכלל לא חשב שהוא צריך כשהגיע למקום, ושתעמיד לרשותו תנאי אירוח מושלמים, לצד שקט מופתי ותחושה מרגיעה.

 

מלון ההחלמה הרפואי טופ בילינסון מציע לכם את כל אלו, ומגיש אותם במעטפת רפואית ושירותית מהטובות שנראו בישראל עד היום. המקום החדש והמודרני הוקם מתוך מחשבה עמוקה עליכם, המנותחים המתאוששים מניתוח לב, ובמטרה להעמיד לרשותכם את המקום הטוב ביותר לאחת התקופות המאתגרות בחייכם.

הודות לרופאים המקצועיים והמסורים, לצוות האחיות המיומן ולמטפלים הפרא-רפואיים המנוסים, תזכו לליווי צמוד ולמענה איכותי ומדויק לכל אורך תקופת שהותכם במלון ההחלמה שלנו, כך שתצאו ממנו בסופו של תהליך כשאתם חזקים יותר, יודעים יותר ומרגישים טוב הרבה יותר. מעטפת השירותים שמספק לכם מלון טופ בילינסון תהפוך את תקופת ההחלמה שלכם למוצלחת מאין כמותה – כזו שתעמיד אתכם על הרגליים במהרה ותאפשר לכם לחזור לשגרה בהקדם.

 

שוקלים היכן להתאושש מהניתוח שעברתם?

בחרו במקום שהוקם ותוכנן במיוחד עבורכם, ובייחוד לזמנים כאלו.

 

מלון ההחלמה הרפואי "טופ בילינסון", מציע לך ייעוץ אישי, עם מגוון מומחים בתחום בריאות הלב. 

למידע נוסף, נא לפנות למזכירות המלון בטל' 0733-300-300

שיתוף חברתי
פוסטים קשורים

כתיבת תגובה